Відображені результати: 

Бури SDS-MAX MAK4

Бури SDS-MAX з 4 ріжучими кромками. Симетрична конструкція головки з центруючою вершиною забезпечує високу ефективність роботи з інструментом. Конусоподібні подвійні канавки забезпечують швидке видалення шламу при свердлінні. Бури MAK4 забезпечують високу швидкість свердління і тривалий термін служби інструменту. Діаметри бурів з двома ріжучими кромками: 12-15 мм.

Бури SDS-MAX T.C.T.

Бури SDS-MAX з двома ріжучими кромками підходять для свердління цегляної кладки та бетону. Твердосплавна головка з центруючою вершиною і оптимізованими канавками забезпечує високу швидкість свердління. Діаметр: 12 - 40 мм.

Коронкові бури SDS-MAX

Коронкові бури компанії Makita для свердління по бетону, каменю та будівельному каменю. Глибина свердління: 45 - 80 мм. Центральне свердло свердлильної головки забезпечує високу швидкість свердління. Легка вага коронкових бурів забезпечує швидке видалення стружки. Підходять для перфораторів класу 5 кг. Цілісна конструкція.

Перехідники та подовжувачі SDS-MAX

Ви можете збільшити глибину буріння брами і коронками SDS-MAX діаметром не менше 32 мм. Для цього використовується комплект з перехідника та подовжувача.