Відображені результати: 

QUASAR - 3D Diamond grid, STEALTH technology, лазерне приварювання сегментів

Діамантові диски найвищої якості 3D Diamond grid - тривимірна сітка розташування алмазів збільшує ресурс. STEALTH technology - техгнологія зменшення шуму та вібрацій завдяки багатошаровій конструкції. Сегменти мають М-подібні сегменти розміром 12 мм, що спрощує початок різання. Диск має спеціальні охолоджувальні отвори. Лазерне зварювання забезпечує надійність кріплення сегментів. Для мармуру, граніту, залізобетону, бетону, цегли середньої / високої твердості, теракотовії та керамічної плитки.

COMET для бетону

Алмазні диски вищої якості з тривимірною сіткою для професійних робіт. Широкий асортимент високоякісних дисків з тривимірною сіткою і такими додатковими характеристиками, як технологія "стелс" та охолоджувальні отвори. Лазерне зварювання, для сухого і мокрого застосування. Для різання: бетону, цегли середньої / високої твердості, мармуру, тераццо, керамічної плитки, шиферу і керамічних труб.

COMET для асфальту

Для різання: асфальту, абразивного вапняку, крупнозернистого і абразивного пісковика, м'яких блоків.

COMET для мармуру з гальванічним покриттям

Гальванічне діамантове покриття дисків забезпечує більш високу ефективність різання, в порівнянні із звичайними дисками. Більш висока швидкість і ефективність роботи. Для різання: мармуру, скловолокна, фібрового картону й склопластику.

NEBULA - диски по залізобетону з сегментами, що приварені лазером

Нова лінійка професійних дисків по залізобетону має сегменти висотою 10 мм, приварені за допомогою лазеру. Технологія лазерного зварювання гарантує навищу якість і надійність закріплення сегментів, що відповідає навищим стандартам безпеки.

Diamak Plus

Універсальні диски для різання будівельних матеріалів. Підходять для матеріалів кладки. Відмінне рішення для різання твердого бетону і кремнієвого заповнювача. Для сухого та мокрого застосування. Сегментні диски. Для різання: бетону, м'яких цеглин, м'якого шиферу і бетонної плитки.