Відображені результати: 

Пелюсткові диски для нержавіючої сталі - цирконій

Плоскі абразивні пелюсткові круги Zirconia є особливо придатними для роботи у важких умовах і грубого шліфування, а також для обробки і полірування загартованої сталі. Абразивні пелюстки розташовані у вигляді віяла на диску з високоякісного скловолокна. Основні переваги цього пелюсткового диску: високий і постійний рівень шліфування при низькій температурі; висока якість шліфування; тривалий термін служби; низький рівень шуму. Застосування: видалення іржі; очищення виливків; зняття фаски; вирівнювання; видалення шпаклівки; оздоблення.

Пелюсткові диски для металу - корунд

Абразивний корунд є особливо придатним для м'якої сталі. Плоский абразивний пелюстковий диск підходить для грубого шліфування, а також для оздоблення і полірування. Абразивні пелюстки розташовані у вигляді віяла на диску з високоякісного скловолокна. Основні переваги цього пелюсткового диску: високий і постійний рівень шліфування при низькій температурі; висока якість шліфування; тривалий термін служби; низький рівень шуму. Застосування: видалення іржі; очищення виливків; зняття фаски; вирівнювання; видалення шпаклівки; оздоблення.

Пелюсткові диски для каменю - карбід кремнію

Карбідокремнієві плоскі абразивні пелюсткові диски є особливо придатними для шліфування. Абразивні пелюстки розташовані у вигляді віяла на диску з високоякісного скловолокна. Основні переваги цього пелюсткового диску: високий і постійний рівень шліфування при низькій температурі; висока якість шліфування; тривалий термін служби; низький рівень шуму. Застосування: видалення іржі; очищення виливків; видалення шпаклівки; оздоблення.