Відображені результати: 

Акумулятори LXT (Li-Ion 18V)

Технологія LXT (Lithium eXtreme Technology) - найсучасніша технологія літій-іонних акумуляторів, що включає в себе інтелектуальну систему контролю температури, напруги та струму під час заряду акумуляторів. Рівномірне використання заряду усіх банок батареї. Найбільша на ринку швидкість заряджання (22 хв. для BL1830 зі швидким зарядним пристроєм DC18RC). Захист від механічних навантажень, вібрацій та впливу навколишнього середовища (вологи, екстремальних температур).

Акумулятори CXT (Li-Ion 10,8V - 12Vmax)

Технологія CXT (Compact eXtreme Technology) - найсучасніша технологія легких літій-іонних акумуляторів. Компактний дизайн і мала вага. Багатоконтактний слайдерний роз'єм забезпечує надійний електричний контакт та дозволяє зробити ручку інструменту ергономічнішою. Висока швидкість заряджання (22 хв. для BL1015 зі швидким зарядним пристроєм DC10SA).

Інші Li-Ion акумулятори

Літій-іонні акумулятори відрізняються від інших технологий меншою вагою та відсутністю ефекту пам'яті. Акумулятори цього типу можна заряджати у будь-якому стані заряду (повністю, або не повністю розряджені).

Нікель-металгідридні та нікель-кадмієві акумулятори

Висока ефективність роботи навіть при екстримальних температурах (нижче 0° C або аж до +55° C). Надійна і випробувана технологія: найстаріша акумуляторна технологія все ще на ринку. З метою усунення ефекту пам'яті, акумулятор може бути заряджений тільки після повної розрядки.