Відображені результати: 

Пиляльні диски MForce

Революційний передовий дизайн зубців, який встановлює нові стандарти для пиляльних дисків. Подвійний скошений зуб має чіткі ріжучі кромки і М-подібну форму. Чистовий прохід М-подібні зубці мають велику кількість різальних кромок, що забезпечує дуже чистий різ. За допомогою пиляльного диска Mforce з 24 зубцями ви зможете досягти таких самих результатів, як і при використанні звичайного диска з 48 зубцями.

Пиляльні диски MAKForce

Широкий асортимент дисків для будь-яких моделей дискових ручних пил. Розміри: 135 мм - 355 мм. Число зубців: 10 - 60. Диски можуть використовуватися для чорнового різання, а також для звичайного і надтонкого поперечного різання.

Пиляльні диски MAKBlade Plus

Спеціальне покриття забезпечує надзвичайно низьке тертя, плавне різання і ефективний захист від корозії і смоли.

Пиляльні диски MAKBlade

Міцні та високоякісні пиляльні диски, амортизуючі удари і забезпечують високу стійкість під час роботи з інструментом. Високоякісні зубці з довговічними ріжучими кромками знижують навантаження на користувача і сприяють збільшенню терміну служби інструменту і пилкового диска. Вузькі диски забезпечують зниження зносу і більш плавне різання.

Спеціальні пиляльні диски для акумуляторних пил

Дуже тонка відцентрувана сталева конструкція дисків забезпечує надзвичайно точне різання матеріалу. Конструкція зубців диска призначена для універсального пиляння дерева. Високоякісні HM ріжучі кромки забезпечують плавне і чисте різання, а також більш тривалий термін служби.

Спеціальні пиляльні диски для заглибних пил

Система гасіння вібрацій з вирізаними лазером прорізами, заповненими синтетичною смолою. Спеціальна конструкція дозволяє використовувати дуже тонкий диск, що забезпечує чистий різ.

Спеціальні пиляльні диски для сучкуватої деревини і деревини з цвяхами

Диски з глибокими зубцями відрізняються високою міцністю і тривалим терміном експлуатації. Дані диски особливо ефективні для різання сучкуватої деревини або деревини з цвяхами або шурупами. Крім того, ці диски підходять для робіт по знесенню будівель або споруд. Більш тривалий термін служби і висока ефективність.

Спеціальні пиляльні диски для нержавіючої сталі

Диски з підвищеною міцністю, спеціально розроблені для різання нержавіючої сталі.

Спеціальні пиляльні диски для металу

Нові пиляльні диски для різання металу забезпечують більш чистий і швидкий різ. Нова твердосплавна конструкція з міцними зубцями забезпечує відмінну стійкість до ударних навантажень.

Спеціальні пиляльні диски для алюмінію

Дуже тонка відцентрувана сталева конструкція дисків забезпечує надзвичайно точне різання матеріалу. Унікальна конструкція зубців забезпечує високу ефективність роботи при різанні кольорових металів. Висока ефективність при різанні ламінату.

Спеціальні пиляльні диски для будівництва

Для циркулярних пил. Спеціально розроблені для чорнових робіт на будівельному майданчику. Надійна конструкція з міцною і довговічною ріжучою кромкою.

Спеціальні пиляльні диски для багатошарових панелей

Спеціальні диски, призначені для різання металокомпозитних матеріалів або так званих багатошарових панелей. Багатошарові панелі складаються з двох шарів металу і ізолюючої внутрішньої частини. Дані диски призначені для різання металевих шарів панелей з низьким виділенням тепла, що запобігає пошкодженню матеріалу між двома шарами.
 

Спеціальні пиляльні диски для ламінату

Для акумуляторних циркулярних і торцевих пил. Спеціально розроблені для різання ламінату. Чистий і безшумний різ.