Відображені результати: 

4-гранні бури по залізобетону SDS-PLUS Nemesis II

Бури Nemesis II другого покоління призначені для буріння залізобетону. Завдяки чотирьохгранній формі голови бур не ламається при попаданні на арматуру. Цільна твердосплавна головка (на діаметрах 5-10 мм) забезпечує високу швидкість та довговічність. Фаски на краях ріжучих кромок не дозволяють буру заклинювати. Зменшена довжина твердосплавної головки забезпечує легкий вивід шламу. Додаткові зубці на кромках головки підвищують збільшують продуктивність роботи. Відмітка на боковій грані головки є індикатором зносу бура. Для створення отвору точного діаметру, що необхідно для встановлення анкерів, діаметр буру має точно відповідати номінальному значенню. Інноваційна форма шнеку забезпечує високу міцність бурів на злам та ефективний відвід шламу.

Бури SDS-PLUS V-Plus

Бури європейського виробництва з двохгранною центруючою твердосплавною головкою. Оригінальна форма голови забезпечує точне ценрування отвору та високу продуктивність. Мають високий ресурс завдяки високоякісному шнеку та високу продуктивність завдяки складній формі головки і широким каналам відведення шламу.

Бури SDS-Plus з центруванням

Твердосплавна головка з загостреним наконечником забезпечує точне центрування при забурюванні та підвищену швидкість буріння. Твердосплавна головка виготовлена в Німеччині. Тіло бура (хвостовик зі шнеком) виготовлені в Китаї.

Бури SDS-PLUS Standart

Свердла SDS-PLUS з двома ріжучими кромками підходять для свердління цегляної кладки та бетону. Твердосплавна головка з центруючою вершиною і оптимізованими канавками забезпечує більш високу швидкість свердління і більш низькі витрати. TCT-головка виготовлена ​​відповідно до DIN 8039, діаметр: 3,5 мм - 30 мм.

Коронкові бури SDS-PLUS

Універсальні коронкові бури підходять для водопровідників, електриків, теслярів і будівельників. Призначені для свердління широкого спектру матеріалів, в тому числі глазурованої цегли, гіпсокартонних листів, пластмаси, меламіну, твердої деревини, ДСП та ДВП. Міцні та довговічні коронкові бури з T.C.T.-зубами забезпечують високу ефективність роботи.