Відображені результати: 

Шліфувальні диски для металу

Шліфувальні диски Makita - це універсальні диски середньої твердості для застосування у всіх сферах обробки металу. Шліфувальні диски мають велику зернистість і використовуються для високоефективного видалення матеріалу. Шліфуюча поверхня є грубозернистою. Застосування: очищення зварних швів; очищення виливків; шліфування кромок і поверхонь; обробка кутових зварних швів; обробка кореневих зварних швів; видалення задирок. Холоднопресовані, просочені смолою універсальні шліфувальні диски середньої твердості для загальної обробки сталі, наприклад, видалення задирок, шліфування кромок і поверхні. Одними з головних переваг цих дисків є високий рівень шліфування і тривалий термін експлуатації.

Спеціальні зачисні диски

Спеціальні зачисні диски для зачистки різних матеріалів. Зачисні диски виготовлені з карбіду кремнію (SiC) і адгезиву, що забезпечує більш швидку і ефективну зачистку поверхні. Волокна зачистного диска виступають в ролі прокладки і запобігають надмірному шліфуванню або появі подряпин на поверхні матеріалу. Поверхня зачисних дисків є дрібнозернистою. Застосування: для видалення фарби, іржі, зачистки зварних швів. Колір: чорний - стандартний, фіолетовий - довговічний.

Шліфувальні диски для металу 2 в 1

Шліфувальний і різальний диск. Економія часу і грошей, завдяки більш широкому застосуванню. Рекомендується як для звичайних користувачів, так і для професіоналів. Зроблено відповідно до вказівок OSA.