Відображені результати: 

Свердла HSS для металу з круглим хвостовиком

Дані свердла ідеально підходять для чорних і кольорових металів. Крім того, вони забезпечують високу швидкість свердління і більш тривалий термін експлуатації. Розмір: 1,5 мм - 13 мм. Свердла продаються як окремо, так і в наборах.

Набори свердл HSS-G (високоякісні) для металу з плоским хвостовиком

Високоякісні HSS-G свердла для професіоналів. Кут при вершині 130° - хрестоподібно підточена вершина відповідно до DIN 1412C. Підходять для легованої та нелегованої сталі з межею міцності аж до <950 Н/мм2, кольорових металів, нержавіючої сталі та алюмінію.

Набори свердл HSS-G (високоякісні) для металу з плоским хвостовиком - довгі

Високоякісні HSS-G свердла для професіоналів. Кут при вершині 130° - хрестоподібно підточена вершина відповідно до DIN 1412C. Підходять для легованої та нелегованої сталі з межею міцності аж до <950 Н/мм2, кольорових металів, нержавіючої сталі та алюмінію.

Свердла HSS-Co (5%) для металу з круглим хвостовиком

HSS і HSS-G свердла з кобальтового сплаву. Кобальт забезпечує більш високу термостійкість. Підходять для легованої і нелегованої сталі, нержавіючої сталі, чавуну, алюмінію, алюмінієвих сплавів, міді, латуні та бронзи.

Набори свердл HSS-G-Co (5%) (високоякісні) для металу з круглим хвостовиком

Високоякісні HSS-G свердла для професіоналів з ​​5% вмістом кобальту, відповідно до DIN 340. Кут при вершині 130° - хрестоподібно підточена вершина відповідно до DIN 1412C. Для сталі з межею міцності аж до <1200 Н/мм2. Підходять для легованої і нелегованої сталі, нержавіючої сталі, чавуну, алюмінію, алюмінієвих сплавів, міді, латуні та бронзи.

Набори свердл HSS-G-Co (8%) (високоякісні) для металу з круглим хвостовиком

Високоякісні HSS-G свердла для професіоналів з ​​8% вмістом кобальту, відповідно до DIN 338. Кут при вершині 130° - хрестоподібно підточена вершина відповідно до DIN 1412C. Для сталі з межею міцності аж до <1400 Н/мм2. Підходять для легованої і нелегованої сталі, нержавіючої сталі, чавуну, алюмінію, алюмінієвих сплавів, міді, латуні та бронзи.

Набори свердл HSS-G-TiN для металу з круглим хвостовиком

TiN (нітрид титану) - це хімічна сполука титану та азоту, що забезпечує низьке тертя. Таким чином, це з'єднання може ефективно використовуватися для зниження зносу. Даний сплав характеризується наступними позитивними якостями: тривалий термін служби; висока міцність і антикорозійна стійкість; більш висока швидкість свердління; запобігає прилипання стружки до ріжучої кромки. Підходить для нержавіючої, легованої, нелегованої сталі і чавуну. Свердла HSS-G-TiN згідно DIN 338, кут при вершині 135°, для сталі з межею міцності аж до <900 Н/мм2.

Свердла HSS-TiN для металу з шестигранним хвостовиком

Нітрид-титанове покриття забезпечує більш тривалий термін експлуатації. Шестигранний хвостовик 1/4" підходить для швидкозатискних та шестигранних патронів. Діаметр: 3 - 13 мм.