DXT – Технологія глибокого та точного розпилу

Точність розпилу
Точність розпилу забезпечує подвійний ковзний механізм із шістьма однорядними кульковими підшипниками, швидкий і точний фіксатор нахилу тощо.
Подвійний ковзний механізм
Переваги Makita завдяки використанню 4 коротких сталевих стержнів замість 2 довгих: відсутність вібрації, точність розпилу тощо..
Глибина розпилу
3-ступінчастий зубчастий редуктор та пересувний задній захисний механізм леза розширюють можливості розпилу поясків над карнизом та плінтусом, для розпилу яких зазвичай використовуються торцеві пили.  
 
   
 
Компактний інструмент для портативності на об’єкті
6 однорядних кулькових підшипників використовуються для підтримки 4 стержнів, що дозволяє отримати рівномірний та точний розпил. Горизонтальна ручка із прогумованим м’яким покриттям забезпечує більшу зручність та ефективність керування інструментом. Точна та легка у зчитуванні шкала нахилу для простого регулювання кута розпилу. Електронне гальмо оперативно зупиняє роботу леза, забезпечуючи безпеку в роботі.  
 
Подвійна ковзна напрямна лінійка
Верхня та нижня частини ковзають незалежно одна від одної, що забезпечує додаткову зручність; верхня напрямна лінійка висувається вгору для розпилу під кутом, а нижня напрямна лінійка відтягується всередину для надійного фіксування невеликого оброблюваного елемента та забезпечення точного розпилу. Загальна висота 140 мм (5-1/2 дюйма) для суттєвої глибини й точності розпилу.