LXT - Технологія літій-іонних акумуляторів

Технологія літій-іонних акумуляторів LXT дозволяє підвищити питому потужність літій-іонного акумулятора.  Компанія Makita пропонує найкращу та найповнішу на ринку лінійку професійних інструментів із літій-іонними акумуляторами. Незалежно від типу вашої компанії можете бути впевненими: ви обираєте найкращий варіант.

Революційна технологія картриджів акумуляторів
ІнструментиMakita із літій-іонними акумуляторами надзвичайно потужні та надійні. Широкий вибір інструментів Makita дозволяє обрати універсальні потужні професійні інструменти з невеликою вагою для усіх видів робіт. Інструменти з літій-іонними акумуляторами забезпечують високу якість та точність. Саме цього ви можете очікувати від будь-якого інструмента. Картриджі літій-іонних акумуляторів на 40% легші порівняно із картриджами нікель-металгідридних акумуляторів та мають вищу питому енергоємність, що дозволяє отримати на 430% більше робочої потужності протягом терміну служби інструмента порівняно із нікель-кадмієвими акумуляторами
Рівень розряджання літій-іонних акумуляторів є незначним навіть за умов тривалого зберігання..
    
Невелика вага та компактність
Найразючіша відмінність між літій-іонними та нікель-металгідридними або нікель-кадмієвими акумуляторами полягає у меншій вазі, яка забезпечується завдяки двом складовим: хімічному складу та фізичній конструкції. Енергія з картриджа літій-іонного акумулятора передається завдяки руху літієвих іонів. Літій має третю найнижчу атомну масу серед усіх елементів, а тому акумулятор важить менше порівняно із акумуляторами, в яких використовуються важчі метали, і попереджає виникнення ефекту пам’яті. Енергоємність картриджа літій-іонного акумулятора вдвічі перевищує показники стандартного нікель-кадмієвого акумулятора. Для створення потрібної напруги літій-іонні акумулятори потребують менше елементів, що кардинально зменшує вагу та забезпечує надзвичайну портативність акумуляторів
  
    
Вища потужність, менша вага
Менша вага означає, що акумулятор Makita 18 В має таку ж вагу, що й нікель-металгідридний акумулятор 12 В.  
    
Тривала, безперервна та зручна робота
Невелика вага із збереженням потужності дозволяє зменшити відчуття втоми. Під час роботи із пристроями з літій-іонними акумуляторами користувачі менше втомлюються, оскільки вага акумулятора є меншою, а це сприяє створенню здорових і безпечних умов на робочому місці. Картридж батареї обладнано ковзним контактом, який дозволяє виконати масштабне та безпечне підключення акумулятора до пристрою.       
 
Найкраща у своєму класі система заряджання
Окремі процедури заряджання можуть призводити до скорочення терміну служби картриджа акумулятора, якщо зарядний пристрій не призначений для ефективної роботи з картриджем акумулятора. Завдяки системі оптимального заряджання Makita можна забезпечити на 430% більше загального часу роботи картриджів літій-іонних акумуляторів порівняно із нікель-металгідридними акумуляторами. Ця унікальна система дозволяє встановлювати зв’язок між картриджем акумулятора та зарядним пристроєм через вбудовані центральні процесори у зарядному пристрої та картриджі акумулятора. Ці дві складові є запорукою подовження терміну служби акумулятора. Двосторонній зв’язок між зарядним пристроєм і картриджем акумулятора дозволяє виявити картридж акумулятора та відновити історію його заряджання, проаналізувати стан та умови використання картриджа акумулятора і відповідно забезпечити його заряджання з урахуванням таких відомостей.
Процес заряджання залежить від стану картриджа акумулятора. Якщо він новий або перебуває у хорошому стані, система оптимального заряджання проводить швидке заряджання акумулятора. Якщо ж стан картриджа акумулятора погіршений через його вік або неналежне його використання, заряджання виконується повільно, що дозволяє подовжити термін його служби. Система створює необмежений взірець заряджання, який залежить від аналізу стану акумулятора та ідеально задовольняє його потреби. Зарядний пристрій для акумуляторів Makita забезпечує охолодження та підтримання оптимальної температури під час заряджання, що, у поєднанні із інтелектуальністю системи, подовжує тривалість роботи акумулятора майже на 430% та дозволяє зарядити акумулятор усього за 22 хвилини.