Maktec від Makita
Натиснувши на зображеннях нижче ви можете вибрати між:  
   
Інструменти Maktec 


Аксесуари Maktec 

 

Новий вибір для професіоналів
MAKTEC є частиною компанії Makita Group, яка зарекомендувала себе як провідного виробника професійних інструментів у світі. Інструменти компанії MAKTEC виготовлені з високоякісних матеріалів, які задовольнять навіть найвибагливіших користувачів. Інструменти компанії MAKTEC використовуються професіоналами, які хочуть розширити набір своїх інструментів і шукають кращий варіант у співвідношенні ціна/продуктивність. Крім того, інструменти компанії MAKTEC використовуються також вимогливими домашніми користувачами, які очікують високих стандартів якості від інструментів.


Продукція компанії Maktec характеризується трьома основними якостями:
ПРОСТОТА: передові технологічні рішення сприяли розвитку простого та функціонального асортименту інструментів, який знаходиться під безпосереднім наглядом компанії Makita Group.
НАДІЙНІСТЬ: абсолютна надійність в будь-якому робочому середовищі та умовах. Ваша робота ніколи не залишиться незавершеною.
ПОТУЖНІСТЬ: потужні і міцні інструменти, які вас не розчарують. Використовуйте наші інструменти і ви ніколи не пошкодуєте про це.


Ось уже 100 років ми забезпечуємо рішення, підтримку і надійність
Інструменти компанії MAKTEC відповідають усім вимогам стандартів охорони довкілля. Ми прагнемо до створення екологічно чистих виробів, тим самим сприяючи захисту навколишнього середовища, скорочення викидів вуглекислого газу і зменшення використання.