Makita MT
Натиснувши на зображеннях нижче ви можете вибрати між:  
   
Інструменти Makita MT


Аксесуари Makita MT

 

Новий вибір для професіоналів Makita MT

Корпорація Мakita вирішила перейменувати свій бренд Маktес в Мakita МТ серію професійних інструментів. Це буде сприяти полегшенню визнання нашої доступної лінійки професійних інструментів. У новій серії Мakita МТ залишиться колишній колір інструментів, до того ж, вони будуть такими ж інструментами як і Маktec. Це означає, що всі компоненти інструментів Мakita МТ відповідають стандартам контролю якості. Наші клієнти можуть продовжити обслуговування трирічною розширеною гарантією онлайн. Ми вважаємо, що завдяки ребрендингу логотипа покращиться сприйняття нашої торгової марки і це дозволить більш широкому колу користувачів придбати професійні інструменти за доступною ціною. Компанія Мakita регулярно розробляє нові технології виготовлення інструментів і двигунів, що дозволяє нам залишатися лідером в нашому сегменті ринку і робить нас головним новатором серед виробників інструментів. Ми регулярно проводимо навчальні заходи на які запрошуємо всіх авторизованих дилерів інструментів Мakita. Ми представляємо наші нові інструменти з точки зору їх технічних характеристик і перспектив їх збуту. Наші фахівці з продажу можуть ретельно протестувати кожен інструмент і навчитися його правильно і безпечно використовувати. Це дає їм можливість досконально вивчити методи використання інструментів і озброює їх іншою інформацією про наші інструменти яку вони можуть передати вам - нашим покупцям.


Продукція компанії Makita MT характеризується трьома основними якостями:
ПРОСТОТА: передові технологічні рішення сприяли розвитку простого та функціонального асортименту інструментів, який знаходиться під безпосереднім наглядом компанії Makita Group.
НАДІЙНІСТЬ: абсолютна надійність в будь-якому робочому середовищі та умовах. Ваша робота ніколи не залишиться незавершеною.
ПОТУЖНІСТЬ: потужні і міцні інструменти, які вас не розчарують. Використовуйте наші інструменти і ви ніколи не пошкодуєте про це.


Ось уже 100 років ми забезпечуємо рішення, підтримку і надійність
Інструменти компанії Makita відповідають усім вимогам стандартів охорони довкілля. Ми прагнемо до створення екологічно чистих виробів, тим самим сприяючи захисту навколишнього середовища, скорочення викидів вуглекислого газу і зменшення використання.