MM4 – Вражаюча ефективність, компактність і легкість

MM4 – це невеликий 4-тактний двигун, який створює найменше викидів за усіма відомими нормами. За розміром двигун ММ4 такий самий, як і 2-тактний двигун. Він забезпечує надзвичайну потужність і крутний момент. Його унікальна система змащування дозволяє використовувати інструменти в будь-якому положенні. Двигун ММ4 є найменшим і найлегшим у класі 4-тактних двигунів. Потужність двигунів Makita приблизно на 20-30% вища порівняно з іншими 4-тактними двигунами завдяки їх високій ефективності та додатковим вдосконаленням. Показники потужності та крутного моменту 4-тактного двигуна Makita дуже нагадують показники 2-тактних двигунів. Мастило подається помпою з резервуару у нижній частині двигуна через усю систему завдяки клапанам односторонньої дії, що дозволяє використовувати інструмент у звичайний спосіб у будь-якому положенні.

 
Низькі викиди
Об’єми викидів є значно нижчими порівняно із подібними 2-тактними двигунами і відповідають усім відомим нормам викидів. Рівень шуму під час роботи також є достатньо низьким.
 
 

Низька вартість експлуатації
* Значення можуть відрізнятися залежно від умов використання. Порівняння бензинового кущоріза із 4-тактним двигуном Makita 24,5 куб. см та 2-тактного двигуна аналогічного розміру дозволило зробити висновки щодо меншого споживання пального та менших витрат у випадку 4-тактного двигуна Makita. Результати наведено у таблиці вище*.

  
MM4 – 4-ТАКТНИЙ ДВИГУН MAKITA MINI
Низький рівень вібрації
Надзвичайно легкі клапани
Металокерамічний головний вал
Низький рівень шуму


Легкий запуск завдяки механічному декомпресійному клапану
4-тактні двигуни Makita, які було піддано випробуванням, забезпечують високу ефективність, компактність, невелику вагу, незначні витрати та викиди, легкість технічного обслуговування та низький рівень шуму. Ці характеристики є перевагами порівняно із 2-тактними двигунами такого ж розміру. 4-тактні двигуни Makita забезпечують високий крутний момент і потужність. Найвищі показники потужності та крутного моменту майже збігаються із показниками 2-тактних двигунів такого ж розміру.