Вітаємо Вас на сайті ТОВ "Макіта Україна"

ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ

Даний сайт компанії Makita d.o.o ("Сайт") належить, управляється і обслуговується компанією Makita d.o.o ("Makita") або її агентами. Прочитайте дані положення та умови експлуатації ("Умови"). Використання сайту компанії Makita свідчить про те, що ви приймаєте і погоджуєтеся з справжніми Положеннями та умовами. Makita може вносити зміни до цих Умов без попереднього повідомлення. Ви несете відповідальність за перевірку останньої версії Положень та умов на цій сторінці при кожному використанні Сайту.

На Сайті можуть бути розміщені посилання на веб-сайти партнерів компанії Makita або третіх осіб. Зверніть увагу на те, що використання вищевказаних сайтів свідчить про те, що ви приймаєте і погоджуєтеся з Положеннями та умовами цих сайтів.

Заборони

При використанні Сайту ви погоджуєтеся з тим, що не будете:

 • Порушувати будь-які закони, правила або постанови;
 • Здійснювати або заохочувати кримінальні злочини;
 • Вчиняти дії, які можуть призвести до нанесення шкоди, збитків або шкоди компанії Makita або третім особам;
 • Порушувати будь-які законні права, наприклад, права власності або конфіденційності, а також дискредитувати репутацію компанії Makita або третіх осіб;
 • Вчиняти дії, що порушують основні стандарти законності і правопорядку;
 • Завантажувати, використовувати, поширювати або надавати будь-яке програмне забезпечення або дані, такі як комп'ютерні віруси,  які можуть завдати шкоди Сайту, серверів, комп'ютерів або будь-який інший власності компанії Makita або третіх осіб;
 • Використовувати адреси електронної пошти інших осіб для введення компанії Makita або третіх осіб в оману;
 • Здійснювати будь-які інші дії, які компанія Makita вважає невідповідними.

Загальні умови

Компанія Makita не гарантує точність, актуальність або наявність відповідних матеріалів на Сайті. Makita не несе жодної відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, що виникли в результаті доступу або використання Сайту. Компанія Makita не гарантує безпеку Сайту або сервера. Makita не несе жодної відповідальності за які б то не було збитки або шкоду, що виникли в результаті зупинки устаткування внаслідок стихійних лих, проблем / пошкодження ліній зв'язку або технічного обслуговування; комп'ютерних вірусів, пошкоджених файлів або використання будь-якого іншого програмного забезпечення або даних; навмисного спотворення даних, несанкціонованого доступу або використання інформації третіми особами і т.д. Компанія Makita має право в будь-який час і без попереднього повідомлення вносити зміни та / або видозмінювати зміст Сайту, а також припиняти послуги, що надаються на Сайті. Makita не несе жодної відповідальності за які б то не було збитки або шкоду, що виникли в результаті внесення змін або видозміни змісту Сайту, а також призупинення або припинення функціонування Сайту по яким би то не було причинам. На Сайті може розміщуватись інформація про товари і послуги, які не пропонуються в деяких регіонах чи країнах. Надана на Сайті інформація не завжди відноситься до всіх регіонів або країн. Makita Group зберігає за собою право вносити зміни в справжню сторінку, а також право на отримання інформації будь-якого виду та будь-якими способами у зв'язку з цим веб-сайтом. Ми зберігаємо за собою право змінювати будь-яку інформацію, розміщену на справжньому веб-сайті. Вся розміщена на нашому веб-сайті інформація надається тільки для інформаційних цілей і не зобов'язує компанію Makita d.o.o здійснювати поставку певних виробів, так як умови поставки і чинне законодавство можуть відрізнятися від вказаних. Зображення, описи і технічні характеристики можуть відрізнятися від виробів, що постачаються. Ми зберігаємо за собою право на друкарські помилки в текстах. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реальних виробів.

Авторське право і торгові марки

Авторські права на розміщені на Сайті документи, зображення та інші матеріали належать компанії Makita, за винятком особливо зазначених випадків. Усі розміщені на Сайті матеріали захищені законами про авторські права, а також іншими міжнародними законами і постановами. Використання, копіювання, зміна, завантаження, розміщення, відправлення, поширення, надання в найм, передача, продаж і опублікування розміщених на Сайті матеріалів без попереднього письмового дозволу компанії Makita заборонені, за винятком особистого користування та в межах, зазначених на Сайті. Справжні Умови, які розміщені тут або на інших сторінках Сайту, замінюють будь-які інші положення та умови. Надаване на Сайті програмне забезпечення є об'єктом авторського права відповідних власників. Експлуатація даного програмного забезпечення повинна здійснюватися відповідно з правилами та умовами ліцензійних угод, укладених між власниками програмного забезпечення і кінцевими користувачами, а також відповідно до законів про авторське право і будь-якими іншими міжнародними законами і постановами. Використовувані на Сайті найменування та логотипи компаній і виробів є торговими марками або зареєстрованими торговими марками компанії Makita. Інші найменування виробів чи компаній, які використовуються на Сайті, є торговими найменуваннями, торговельними марками або зареєстрованими торговими марками відповідних компаній.

Посилання на інші сайти

Веб-сайти третіх осіб, посилання на які розміщені на Сайті ("Сайти третіх осіб"), управляються та обслуговуються відповідними третіми особами і знаходяться поза контролем компанії Makita. Використання Сайтів третіх осіб має здійснюватися відповідно до положень і умовами, передбаченими оператором відповідного веб-сайту. Компанія Makita не несе ніякої відповідальності за зміст Сайтів третіх осіб, посилання на які розміщені на нашому сайті. Makita не несе жодної відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, що виникли в результаті доступу або використання Сайтів третіх осіб, посилання на які розміщені на нашому сайті. Розміщена на Сайті інформація не повинна вважатися рекомендацією і/або свідоцтвом з боку компанії Makita на користь утримання, виробів та/або послуг, що надаються на сайтах третіх осіб, посилання на які розміщені на нашому сайті. Розміщена на Сайті інформація не повинна вважатися партнерством або іншими подібними взаємовідносинами між операторами Сайтів третіх осіб і компанією Makita.

Посилання на Сайт

Ви можете розмістити посилання на наш Сайт на будь-якому веб-сайті, але при цьому ви повинні надати компанії Makita URL-адресу веб-сайта, а також ім'я контактної особи. Крім того, ви повинні дотримуватися таких умов:

 • Компанія Makita не несе жодної відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, що виникли в результаті розміщення посилань на наш Сайт.
 • Makita не несе ніякої відповідальності або зобов'язань у зв'язку з посиланнями на наш Сайт. Розміщення посилань на наш Сайт не свідчить про надання компанією Makita яких прав.
 • URL-адресу та зміст Сайту можуть бути змінені або видалені без попереднього повідомлення. Компанія Makita має право вносити зміни або видаляти матеріали на Сайті без повідомлення.
 • Розміщення перехресних посилань заборонено.
 • Наш Сайт повинен бути представлений таким чином, щоб треті особи могли зрозуміти, що зміст Сайту належить компанії Makita, тобто наш Сайт не повинен з'являтися в рамках іншого веб-сайту.
 • Не використовуйте наш логотип без нашого дозволу.
 • Заборонено розміщення посилань на наш Сайт на веб-сайтах з наступним змістом. Крім того, заборонено розміщення посилань на наш Сайт в електронній пошті з наступним змістом:
  • Незаконне утримування або утримання, що порушує норми громадського порядку та пристойності (підбурювання до кримінальних злочинів, незаконним або антигромадських дій, в тому числі дискримінація)
  • Непристойний зміст
  • Зміст, що є образливим щодо компанії Makita, її афілійованих компаній або третіх осіб

Захист даних

Компанія Makita d.o.o автоматично збирає дані про використання справжнього веб-сайту, особливо про найбільш відвідуваних сторінках сайту, щоденній кількості відвідувачів сайту, а також про тривалість перегляду тієї чи іншої сторінки. Дана інформація не допускає використання персональних даних відвідувачів сайту. Компанія Makita d.o.o збирає дані про відвідування сайтів www.makita.am і www.makita-see.com для особистого користування. У разі необхідності надання персональних даних, користувач попереджається про це, наприклад, при продовженні гарантійного терміну, заповненні форми зворотного зв'язку або підписці на інформаційний бюлетень. Крім того, в цих випадках на відповідних сторінках сайту завжди вказується мета використання персональних даних користувача. Компанія Makita d.o.o захищає персональні дані користувачів відповідно до законодавства.