Захист навколишнього середовища

Екологічні заходи
З точки зору глобального постачальника широкого асортименту електроінструментів, які допомагають людям в оформленні будинку і житлового середовища, нам дуже важливо врахувати вплив життєвого стилю кожної людини на навколишнє середовище, і зрозуміти, що екологічні проблеми, такі як глобальне потепління, безпосередньо нас зачіпають. Корпорація Makita цілком працює над створенням товариства, спрямованого на утилізацію, що поєднує повагу до навколишнього середовища з економією, шляхом фундаментальної зміни своїх господарських дій і стилів життя. Але намічені довгострокові цілі, пов'язані з енергозбереженням, зниженням викидів двоокису вуглецю, досягненням нульових емісій з відходів, скороченням використання певних хімікатів і дотриманням заходів з охорони навколишнього середовища щорічним встановленням кількісних значень для цих цілей. Серед наших виробів також є електроінструменти для роботи яких використовуються легкі і довговічні літій-іонні батареї та, що ми плануємо продовжити зі впровадженням виробів, зручних для користувачів і навколишнього середовища.
 
LXT - Літій-іонна технологія
Літій-іонна батарея забезпечує високу напругу, високу щільність енергії і низький рівень саморозряду. Одночасно, вона легка і компактна і володіє високою енергетичною ефективністю. LXT забезпечує швидку зарядку і тривалий робочий цикл поєднанням літій-іонної батареї та оптимальної системи зарядного пристрою. Оптимальна система заряджання, характерна для виробів компанії Makitа, забезпечує процес зарядки згідно стану кожної окремої батареї. Вбудовані схеми (IC) в батареї або зарядному пристрої обмінюються інформаціями.
 
AVT - Антивібраційна технологія
AVT являє собою технологію поглинання вібрацій, яка значно знижує передачу вібрацій з інструменту на руки оператора. Вбудований динамічний поглинач знижує вібрації шляхом протидії та зменшує стомленість оператора.
 
MM4 - Висока ефективність, компактний і легкий дизайн
MM4 являє собою маленький 4-х тактний двигун. У якості 4-х тактного двигуна, він забезпечує високий ступінь використання палива і чистоту викидів вихлопних газів. Одночасно, він маленький і володіє тією ж потужністю як і 2-х тактний двигун. Рівень викидів вуглеводнів плюс окислів азоту (HC+NOx) в десять разів нижче ніж у 2-х тактного двигуна, і набагато менше строгих обмежень викидів, що діють в США і Європі.
 
Відповідність директиві RoHS

З 2007 року, ні в одному з поставлених виробів не було вмісту речовин, охоплених директивою RoHS (Restriction of Hazardous Substances) (директива для обмеження використання певних шкідливих речовин в електричному та електронному обладнанні), що діє в країнах Євросоюзу з 01 липня 2006 року.* На декілька наших виробів поширюється дія China RoHS (Administrative Measure on the Control of Pollution Caused by Electronic Information Products), директиви, яка набрала чинності в березні 2007 року, з положеннями якої наша робота узгоджена з самого початку.
*За винятком двигунів, пневмоінструментів і великих інструментів для обробки дерева, на які положення директиви RoHS не поширюються.

 
 
Обмеження використання шкідливих речовин
  • Свинець
  • Ртуть
  • Кадмій
  • Шестивалентний хром
  • Поліброміровані біфеніли
  • Поліброміровані діфенілові ефіри
 
   
Узгодженість з REACH
Правові обмеження, що стосуються небезпечних хімічних речовин, що містяться в продуктах, стали ще більш суворими в таких регламентах як REACH (Regulation concerning the Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals - регламент про реєстрацію, оцінку, дозволу і обмеження хімічних речовин), що вступив в силу на території ЄС у червні 2007 року. З 2009 року, компанією Makita проведені відповідні випробування, підготовлені і надані звіти про утримання речовин (SVHC) на які поширюються положення регламенту REACH. Кількість даних речовин додатково збільшено у 2010 році, внаслідок чого існує необхідність постійного збору інформацій за хімічним складом, а компанія Makita безпомилково виконує свої обов'язки.
 
   
Energy Star
Energy star являє собою програму, яка проводиться американським агентством з охорони навколишнього середовища (EPA), яка просуває енергетично ефективні продукти та напрямки. Energy star визнає широкий спектр продуктів в якості енергетично ефективних і екологічно прийнятних, в т.ч. побутові електроприлади, промислове устаткування і комп'ютери, і при повному дотриманні всіх вимог програми, на дані продукти можна розмістити лого Energy star. Зарядні пристрої Мakitа (такі як DC18RA, DC18SD тощо) витрачають менше енергії ніж інші зарядні пристрої і з цієї причини вони володіють Energy star сертифікатом.